دوربین مدار بسته در اصفهان
دوربین مدار بسته در اصفهان و نصب انواع دوربین مدار بسته
2020-10-20
نرم افزار پرنس7 دانلود دمو نرم افزار پرنس
دانلود دموی نرم افزار پرنس
2020-10-25
دزدگیر گودآلارم

Security system on wall of home. CLICK TO SEE MORE!

دزدگیر گود آلارم

دزدگیر گودآلارم سیستم های هشدار خانگی GSM : سیستم هشدار بی سیم با فرستنده تلفن همراه

سیستم هشدار خانگی GSM یک محصول امنیت خانه به صورت  بی سیم است. خود هشدار امنیتی و همچنین سنسورهای حرکتی و سنسورهای باز شدن درب و پنجره به شبکه تلفن همراه متصل می شوند. اساساً ، زنگ هشدار امنیت GSM شما با استفاده از سیم کارت با شبکه گسترده GSM ارتباط برقرار می کند.

 

سیستم های دزدگیر خانگی  GSM (گودآلارم)چه مزایایی دارند؟

 

 دزدگیر گودآلارم محصولی قابل اطمینان برای ایمن نگه داشتن خانه شما است.

 اگر کسی در تلاش است تا در سیستم امنیتی خانه شما را دستکاری کند ، نمی تواند با قطع منبع تغذیه خانه یا آسیب رساندن به خطوط تلفن آن ، سیستم های هشدار منزل شما را خاموش کند.

 هشدار امنیتی GSM شما همچنان کاملاً خوب کار خواهد کرد ، تا شبکه تلفن همراه GSM متصل خواهد بود.

 علاوه بر این ، هشدارهای امنیتی GSM دزدگیر گودآلارم یک محصول بی سیم است. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود هشدار GSM خود را به سرعت و به آسانی نصب کنید. سیستم های امنیتی خانه بی سیم می توانند در هر مکانی در اطراف خانه شما راه اندازی شوند ، زیرا وارد محدوده سیم کشی پیچیده ای که  به دیوارهای ملک شما وارد شود محدود نمی شوند.

دزدگیر گود آلارم

 بنابراین ، شما می توانید استراتژیک ترین مکان ها را در اطراف خانه خود برای سیستم جدید هشدار GSM  دزدگیر گود آلارم  خود انتخاب کنید. اکثر سیستم های امنیتی خانگی بی سیم با باتری کار می کنند ، از جمله پانل کنترل هشدار امنیتی ، هر سنسور حرکت ، دوربین های امنیتی یا ویژگی های آژیر امنیتی. عملکرد باتری به این معنی است که شما می توانید سیستم های امنیتی خود را به راحتی تغذیه و عملکرد آن را حفظ کنید تا خانه شما ایمن باشد.

 اگر از خانه ای  به خانه دیگر  منتقل می شوید (خواه اجاره باشد یا خرید) ، ممکن است بخواهید به طور جدی یک سیستم دزدگیر گود آلارم  را در نظر بگیرید: انعطاف پذیری بی سیم به این معنی است که می توانید سیستم های امنیتی خانه خود را در هر کجا که خانه تان باشد با خود ببرید.

 

مضرات سیستم های دزدگیر خانگی GSM چیست؟

 

سیستم های هشدار GSM ، دقیقاً مانند آنچه در تلفن همراه شما است ، از طریق یک سیم کارت هشدار را به مسئولان اعلام می کنند. بنابراین ، مانند سیم کارت تلفن ، برای اتصال سیستم امنیتی خانه به شبکه تلفن همراه ، باید هزینه اشتراک را پرداخت کنید.

 اگر در فکر نصب یک سیستم امنیت خانه GSM هستید ، حتماً این هزینه اضافی را که در مورد تنظیمات امنیتی کلی شما ایجاد می شود به خاطر بسپارید: پانل کنترل دزدگیر ، سنسورهای تشخیص حرکت ، دوربین های امنیتی ، درب و سنسورهای باز شدن پنجره و غیره

 مطمئن شوید که هشدار امنیتی GSM را با تنظیم امنیت خانه PSTN (شبکه تلفن سوئیچ عمومی) اشتباه نمی گیرید. برخلاف هشدارهای GSM ، سیستم های امنیتی خانگی PSTN برای ایجاد هشدار از اتصال ثابت شما استفاده می کنند.

 اگر به دنبال انعطاف پذیری بیشتر با جدیدترین سیستم های امنیتی خانه هوشمند هستید ، چرا نگاهی به محدوده Netatmo نمی اندازید؟ شما می توانید هشدارهای داخلی هوشمند ، سنسورهای باز کردن درب و پنجره هوشمند ، یک دربل ویدیوی هوشمند Netatmo و دوربین های داخلی و خارجی هوشمند را در یک سیستم جامع امنیت خانه ادغام کنید . کاملا بی سیم و کاملا انعطاف پذیر!

 

با گودآلارم چگونه هشدار را از خانه خود دریافت می کنید؟

بنابراین ، چه اتفاقی می افتد که زمانی که یک اتفاق غیر معمول میفتد در خانه شما دزدگیر به کار میفتد؟

 هشدار آژیر فعال می شود

محصول  گود آلارم  شما صدای آژیر بلندی را به صدا در می آورد تا مردم منطقه را از این واقعیت مطلع سازد که در این کشور دزدگیر وجود داشته است. این ممکن است یک سارق را مجبور به فرار کند قبل از اینکه موفق شوند چیزی را سرقت کنند. بعلاوه ، این به شما ، همسایگان و هر پلیس عبوری (به عنوان مثال) اطلاع می دهد که در خانه شما حادثه ای رخ داده است.

 هشدار GSM شما از شبکه تلفن همراه برای ارسال هشدار امنیتی پیامکی استفاده می کند

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button