سیستم های صندوق فروشگاهی و pos

سیستم های صندوق فروشگاهی و POS را چگونه انتخاب کنیم

امروزه در هر فروشگاهی به سیستم های صندوق فروشگاهی و POS در هر فروشگاه با قابلیت نصب نرم افزار فروشگاهی برای رسیدگی به خریدهای مشتریان که به نوعی سیستم مدیریت وجه نقد هستند نیاز داریم.

هنگام تصمیم گیری برای خرید ، بسیار مهم است که بدانید چه سیستم صندوق فروشگاهی را به همراه چه تجهیزاتی خریداری می نمایید ، مزایا و معایب احتمالی سیستم های POS از برندهای مختلف را بدانید و حتی بدانید که چه مقدار قرار است هزینه کنید.

سیستم های مدیریت وجه نقد و فروشگاه شما می تواند شامل نرم افزار حسابداری مثل نرم افزار حسابداری پرنس و نرم افزار رستورانی زعفران قابل نصب بر روی صندوق فروشگاهی باشد که کار را برای فروشندگان راحتتر می کنند. متناوباً ، می توانید یک رویکرد ساده مانند استفاده از فیش پرینتر با فیش قابل چاپ برای شفاف سازی فروش خود برای مشتریان داشته باشید.

 

انتخاب سیستم مدیریت وجه نقد مدرن

صندوق پول های مدرن امروزی یکی از مواردی است که صاحبین مشاغل فروشگاه خرده فروشی دیگر نمی تواند بدون آن در میان رقبای بسیار ماندگار شوند.

دیگر حتی دوران صندوق های سنتی قدیمی ، مدیریت پول نقد نیز گذشته است و سیستم های صندوق فروشگاهی امروزی یک سیستم فروش و رایانه ای پیچیده است که هر فروشگاه برای پردازش اطلاعات به حداقل یکی از آن ها نیاز دارد.

برای انتخاب سیستم فروش مناسب برای محل کار خود ، ابتدا باید قسمت های صندوق POS را بشناسید .

 

سیستم اوکی POS حرفه ای شامل یک کشوی پول نقد ، چاپگر رسید ، مانیتور و یک دستگاه ورودی است. خرده فروشان می توانند از صفحه های لمسی ، صفحه کلید قابل برنامه ریزی ، اسکنرها یا سایر دستگاه های دستی برای ورود اطلاعات به سیستم POS استفاده کنند .

نرم افزار حسابداری معاملات اساسی مشتری را برای یک خرده فروش یا فرئشگاه پردازش می کند که این اطلاعات شامل ارائه توضیحات و قیمت اقلام ، افزودن مالیات و سایر امکانات صندوق است.

نرم افزار POS با عملکرد پیشرفته تر ، توانایی پردازش دسته چک ، کوپن ، باقی مانده پول مشتری، ردیابی موجودی و گزارش های حسابداری خرده فروشی را دارد . این نرم افزار با سخت افزار موجود در سیستم مدیریت وجه نقد شما کار می کند.

سیستم های صندوق فروشگاهی و pos

 

برنامه های آنلاین روی تلفن همراه

روند رو به رشد مشاغل کوچک استفاده از نرم افزار آنلاین شرکت هایی مانند پژواک سپاهان فروش انواع صندوق فروشگاهی در اصفهان برای رسیدگی به فروش بوده است.

برای مشاغل دارای حسابو کتاب زیاد، سخت افزار حرفه ای با تجهیزات کامل که می تواند به تلفن همراه یا رایانه رومیزی متصل شود ،  به مشاغل اجازه پرداخت با استفاده از کارتهای اعتباری را می دهد.

همچنین می توان اطلاعات را به صورت دستی یا بارکدخوان برای ثبت فروش نقدی وارد سیستم صندوق فروشگاهی کرد و رسیدهای الکترونیکی را می توان فوراً برای مشتریان چاپ کرد.

 

نیازهای تجاری کسب و کار شما اصل انتخاب سیستم صندوق فروشگاهی و pos

هنگام بررسی تمام گزینه هایی که با سیستم های مختلف مدیریت وجه نقد ارائه می شوند، نیازهای خاص تجارت خود را نیز در نظر بگیرید. کسب و کار در یک مکان ثابت نیازهای متفاوتی نسبت به فروشنده ای که مرتباً به نمایشگاه ها می رود و به سیستم POS همراه نیاز دارد .

 به عنوان مثال ، اگر فقط از ویترین فروشگاه کار می کنید و همه مشتریان شما به شما مراجعه می کنند ، ممکن است یک ایستگاه کاری رومیزی ترجیح داده شود. اگر زیاد در مسیر هستید و به سمت مشتریان می روید ، ممکن است یک سیستم مبتنی بر تبلت یا تلفن همراه  را ترجیح دهید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف