سیستم های صندوق فروشگاهی و POS را چگونه انتخاب کنیم

سیستم های صندوق فروشگاهی و pos

سیستم های صندوق فروشگاهی و POS را چگونه انتخاب کنیم

 سیستم های صندوق فروشگاهی و POS در هر فروشگاه برای رسیدگی به خریدهای محل فروش (POS) به نوعی سیستم مدیریت وجه نقد نیاز است. هنگام تصمیم گیری برای خرید ، بسیار مهم است که قسمت های صندوق POS را یاد بگیرید ، مزایا و معایب احتمالی سیستم های POS مختلف را بدانید و حتی بدانید که چه مقدار پول را باید در سال مدیریت کنید.

منابع مدیریت وجه نقد شما همچنین می تواند شامل نرم افزار POS و فروشندگان سخت افزار POS باشد. متناوباً ، می توانید یک رویکرد ساده مانند استفاده از فرم قابل چاپ برای متعادل سازی صندوق پول روزانه خود داشته باشید.

 

انتخاب سیستم مدیریت وجه نقد

صندوق پول یک مورد است که صاحب مشاغل فروشگاه خرده فروشی نمی تواند بدون آن زندگی کند. این سیستم سنتی ، الکترونیکی مدیریت پول نقد یا یک سیستم فروش رایانه ای پیچیده باشد ، هر فروشگاه برای پردازش فروش به دستگاهی نیاز دارد.

 

برای انتخاب سیستم فروش مناسب برای محل کار خود ، ابتدا باید قسمت های صندوق POS را بفهمید .

 

سیستم POS اساسی شامل یک کشوی پول نقد ، چاپگر رسید ، مانیتور و یک دستگاه ورودی است. خرده فروشان می توانند از صفحه های لمسی ، صفحه کلید قابل برنامه ریزی ، اسکنرها یا سایر دستگاه های دستی برای ورود اطلاعات به سیستم POS استفاده کنند .

 

نرم افزار نقطه فروش معاملات اساسی مشتری را برای یک خرده فروش پردازش می کند. این شامل ارائه توضیحات و قیمت اقلام ، افزودن مالیات و سایر توابع صندوق است. نرم افزار POS با عملکرد پیشرفته تر ، توانایی پردازش بازده ، کوپن ، بقیه پول ، ردیابی موجودی و گزارش های حسابداری خرده فروشی را دارد . این نرم افزار با سخت افزار موجود در سیستم مدیریت وجه نقد شما کار می کند.

سیستم های صندوق فروشگاهی و pos

 

برنامه های آنلاین روی تلفن همراه

روند رو به رشد مشاغل کوچک استفاده از نرم افزار آنلاین شرکت هایی مانند پژواک سپاهان فروش انواع صندوق فروشگاهی در اصفهان برای رسیدگی به فروش بوده است. برای مشاغل دارای حساب در یکی از این شرکت ها ، سخت افزار ارزان قیمت (یا رایگان) که می تواند به تلفن همراه یا رایانه رومیزی متصل شود ، که به مشاغل اجازه می دهد کارتهای اعتباری را برای خرید بکشید. همچنین می توان اطلاعات را به صورت دستی برای ثبت فروش نقدی وارد برنامه ها کرد و رسیدهای الکترونیکی را می توان فوراً برای مشتریان ارسال کرد.

 

نیازهای تجاری شما در انتخاب سیستم صندوق فروشگاهی و pos

هنگام بررسی تمام گزینه هایی که با سیستم های مختلف مدیریت وجه نقد ارائه می شوند ، نیازهای خاص تجارت خود را نیز در نظر بگیرید. کسب و کار در یک مکان ثابت نیازهای متفاوتی نسبت به فروشنده ای که مرتباً به نمایشگاه ها می رود و به سیستم POS همراه نیاز دارد .

 به عنوان مثال ، اگر فقط از ویترین فروشگاه کار می کنید و همه مشتریان شما به شما مراجعه می کنند ، ممکن است یک ایستگاه کاری رومیزی ترجیح داده شود. اگر زیاد در مسیر هستید و به سمت مشتریان می روید ، ممکن است یک سیستم مبتنی بر تبلت یا تلفن همراه  را ترجیح دهید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button