شرکت نرم افزار

شرکت نرم افزاری چه کاری انجام می دهد؟

تقریبا تمامی کسب و کار‌ها برای پیشرفت در اهداف مالی نیاز به یک نرم افزار حسابداری مناسب از یک شرکت نرم افزاری مثل پژواک دارند. پس از خرید نرم افزار حسابداری مثل پرنس و زعفران و شروع به‌ کار با این نرم افزارها، مشتریان به تفاوت بسیار انجام کارهابه صورت اتوماسیون و دستی پی خواهند برد .

نرم افزار حسابداری شرکت پژواک نرم افزاری به صورت تخصصی برای مشاغل گوناگون است که شما را از وارد کردن هرباره اطلاعات به صورت دستی بی نیاز می‌کند.

به کمک نرم افزار حسابداری شرکت پژواک ، انجام محاسبات به شدت ساده تر شده است . یکپارچگی این سیستم با دیگر سیستم ها اعم از خزانه داری ، انبارداری ، حقوق و دستمزد ، فروش ، خرید و … شما را قادر می سازد  وضعیت مالی سازمان خود را به شکلی بسیار دقیق مدیریت کنید.

به لطف نوآوری و اشکال مختلف فناوری که دنیا را به خود جلب کرده است  صنعت نرم افزار ، به سرعت از دهه 1970 به بعد گسترش یافت و اکنون به یک صنعت پرکاربرد تبدیل شده است.

امروزه، تقریباً هر تجارتی نیازمند نرم افزارهای تخصصی مثل نرم افزارهای شرکت پژواک است، که مثلا در خرده فروشی و فروشگاه ها بر روی صندوق فروشگاهی در اصفهان یا صندوق فروشگاهی در تهران تعبیه شده است تا فعالیت ها را  هوشمندسازی و اتوماسیون سازی کند.

فرایند ساخت نرم افزار در حالت کلی شامل شناسایی نیازها ، طراحی برنامه و تست آن برای مواجهه با مسائل مختلف حسابداری است.

چندین وظایف اساسی  که توسط شرکت‌های توسعه نرم افزار باید انجام شود :

در حالی که برخی شرکت ها مثل پژواک سپاهان ممکن است روی جنبه خاصی از تولید نرم افزار تمرکز کنند (مانند حسابداری ) ، برخی دیگر پروژه های نرم افزاری عمومی را در پیش می گیرند.

  • شرکت های نرم افزاری  برنامه های مفیدی را تولید می کنند.
  • یک محصول نرم افزاری یک برنامه یا مجموعه ای از برنامه ها است ،  که ممکن است برای مشتریان بالقوه مفید باشد.
  • یک شرکت نرم افزاری غالباً چندین محصول تولید می کند که عملکردهای تعریف شده برای کاری خاص را انجام می دهند.
  • شرکت های نرم افزاری راه حل های دیجیتالی برای حل مشکلات ایجاد می کنند.

اگرچه ممکن است فرایندها و تکنیک ها مشابه یکدیگر نباشند ،در پایان ، اکثر شرکت ها در تلاش هستند تا راه حل هایی را برای مصرف کنندگان خود ایجاد کنند.
این راه حلها ممکن است یک نرم افزار تمام عیار مثل حسابداری پرنس ،نرم افزار رستورانی زعفران ، نرم افزار طلا فروشی اونس برای یک طلافروشی یا موارد سفارشی شده باشد که متناسب با نیازهای خاص مشاغل و صنایع باشد.

در اینجا به فعالیتهایی که در شرکت های  توسعه نرم افزار انجام می شود ، می پردازیم:

ساخت نرم افزارهای شرکتی

برخی آژانس‌های نرم افزاری برای کمک به شرکتها در خودکارسازی فرایندها ، افزایش بهره وری و تسهیل مدیریت گردش کار ، سیستم های مبتنی بر وب ایجاد می کنند.

ارائه راهکار و مشاوره فنی نرم افزاری

بسیاری از آژانس های دیجیتالی درمورد بسته های نرم افزاری که به توسعه تجارت و مدیریت ارتباط با مشتری کمک می کند ، به مشتریان مشاوره می دهند.
حتی بهتر ، تیم توسعه ما در پژواک سپاهان پشتیبانی حضوری را نیز فراهم کرده است.

ما نرم افزارهایی مثل حسابداری پرنس را برای ارتقاء مشاغل شما با بهینه‌سازی و تجزیه و تحلیل برای شما فراهم آورده ایم.

تامین هوش تجاری

اکثر آژانس های نرم افزاری از تخصص گسترده ای در تهیه داده ها ، گزارش های تحلیلی ، داشبورد ، راه حل های پردازش تحلیلی آنلاین (OLAP) و سایر خدمات علم داده برخوردار هستند.

 

چگونه بفهمیم آیا یک شرکت نرم افزاری نیازهای ما را می شناسد یا خیر؟

یک شرکت  نرم افزار خوب در درجه اول قصد دارد مشتریان خود را راضی کند و شناخت کافی برای دستیابی به این هدف دارد.
در فرایند توسعه ، با مشتری ارتباط برقرار می‌کند.
یک تیم توسعه نرم افزار ماهر ، نرم افزاری بی نظیر و کارآمد ایجاد می کند که خواسته های خاص شما را برآورده می کند و در حین ساخت نرم افزار مد نظر قرار می دهد.
متخصصان ما در شرکت نرم افزاری پژواک سپاهان تلاش می کنند تا با آگاهی از بودجه شما محصولی متناسب با نیازهایتان را ایجاد کنند که نیازهای شما را برآورده سازند و یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند.
یک شرکت نرم افزار ی عالی راه حل هایی ارائه می دهد که ارزش واقعی را به همراه دارد.
ما از طریق تیم توسعه دهندگان بسیار ماهر ، مدیران پروژه های خلاق و فناوری سطح برتر ما به رفع نیازهای شما اختصاص داده ایم. ما موظف هستیم تا پیشرفت های حیاتی و مستمر را برای کسب و کار شما فراهم کنیم.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف