صندوق فروشگاهی از گذشته تا کنون

صندوق فروشگاهی از گذشته تا کنون

صندوق فروشگاهی از گذشته تا کنون : در طی دوره 1888 تا 1915 صندوق پول ، که در مواردی از جنس فلزات چدنی پوشیده شده بود ، تقریباً در همه واحدهای خرده فروشی استفاده شد. در این دوره به بهترین صندوق های دریافت وجه از جنس برنج مشخص می شود ، كه بسیاری از آنها امروز نیز در بازارهای عتیقه موجود است.

صندوق های پول نقد وجود داشت که از مواد دیگری غیر از برنج ساخته شده بود. از مواد چدنی ، چوبی و حتی فلزی استفاده می شد. برخی کارها از جنس برنج صیقل داده شده ، صفحه نیکل ، مس عتیقه ، رنگ و حتی ورق نقره و طلا بود. ببر همین اساس شرکتی که خط تولید صندوق های پول فروشگاهی را داشت که رشد 95٪ از کل بازار را به خود اختصاص داد.

چه طرز تفکری باعث روی کارآمدن صندوق فروشگاهی شد

تصور هر نوع فروشگاهی بدون صندوق پول دشوار است. هنوز قبل از سال 1879 ، بازرگانان از چنین تجهیزاتی برخوردار نبودند. تعداد کمی از صاحبان مشاغل در واقع می دانستند که آنها با سود یا زیان فعالیت می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که صندوق های پول نقد به مزیتی برای شرکت ها تبدیل شدند. نه تنها صندوق های پول نقد از سرقت بازدارنده بودند ، بلکه ابزارهای یک رویکرد تحلیلی جدید بودند که منجر به استفاده منظم از اطلاعات برای تولید سود شد.
در طول دهه 1900 پیشرفت های زیادی در صندوق های نقدی حاصل شده است. نه تنها سرقت برای سارقان دشوارتر شده است ، بلکه تجارت خرده فروشی و رستوران را برای صاحبان مشاغل بسیار آسانتر و سودآورتر کرده است. امروزه گزینه هایی مانند رایانه های دارای صفحه لمسی ، اسکن هزاران مورد موجودی ، پردازش کارت های اعتباری و چاپ اقلام در چاپگرهای آشپزخانه ، موفقیت مالکیت و مدیریت کسب و کار را بسیار کارآمدتر و موثرتر می کند. بسیاری از شرکت های صندوق فروش امروز صندوق های تولیدی ، بازاریابی و فروش می کنند.

مانند شرکت پژواک سپاهان فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان

تغییرات چشمگیر صندوق فروشگاهی در حال حاظر

در طول چند سال گذشته صنعت ثبت پول نقد با معرفی سیستم های Point of Sale یا صندوق های رایانه ای به طرز چشمگیری تغییر کرده است. این سیستم های فروش نقطه در انواع صنعت استفاده می شود اما در خرده فروشی ها و رستوران ها رواج دارد. سیستم های Point of Sale یا صندوق های رایانه ای رایانه ای از پایانه های نقطه فروش صفحه نمایش لمسی استفاده می کنند ، امکان اسکن اقلام برای پرداخت آسان را فراهم می کند ، به مشتریان امکان می دهد کارت های اعتباری و کارت های هدیه را با یک مرحله کار پردازش کنند و به صاحبان مشاغل اجازه می دهند موجودی کالاهای خود را نگه دارند . با تغییراتی که اخیراً در فناوری در صنعت ثبت نقدی و نقطه فروش ایجاد شده است ، می توان انتظار داشت که در آینده اتفاقات بسیار خوبی رخ دهد.

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف