صندوق فروشگاهی پوز یکی از صندوق هایی که لزوم آن در هر فروشگاه حس می شود

در حال حاضر نمونه های مختلفی از صندوق فروشگاهی در تهران  و صندوق فروشگاهی در اصفهان توسط شرکت پژواک سپاهان تولید و عرضه گردیده اند که برخی از آنها دارای اهمیت بالاتری بوده و توجهات بیشتری را در پی داشته اند؛ برای مثال می توان صندوق فروشگاهی پوز را نام برد که نیاز به آن در همه فروشگاه ها احساس شده و با وجود این صندوق، نتایج مثبت تری در پروسه فروش به وجود خواهند آمد.

در ادامه می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم بر فواید بارز صندوق فروشگاهی pos که عبارتند از:

صندوق فروشگاه زنجیره ای جدید در مقایسه با صندوق های قدیمی، دارای صفحه نمایشگر بهتری بوده و بنابراین اطلاعات مربوط به فروش را همراه با وضوح بیشتر در اختیار فروشندگان قرار می دهد.
• از طریق آن می توان از موجودی کالا و محصولات، میزان فروش و مواردی از این قبیل مطلع گردید؛ چرا که این دستگاه از یک سیستم مدیریتی جامع برخوردار می باشد.
• یکی از بهترین سیستم های حسابداری مرکزی در این صندوق اجرا گردیده که امکانی مناسب برای حسابداری و حسابرسی را در اختیار فروشندگان قرار خواهد داد.
• سیستم سخت افزاری موجود در این صندوق نیز قابل ارتقاء بوده و بنابراین نیازی به عوض کردن صندوق و خرید یک صندوق جدید نخواهد بود، چرا که این صندوق هم آپدیت خواهد شد.

صندوق فروشگاهی ارزان قیمت pos دارای بالاترین عملکرد

کدام یک از دستگاه های جانبی، از قابلیت اتصال به صندوق فروشگاهی pos برخوردار می باشند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم لوازم جانبی ای مثل بارکد خوان، پرینتر، موس و کیبورد، از قابلیت اتصال به صندوق پوز برخوردار بوده و همگی با هم به کنترل و بهبود فروش کمک خواهند کرد.
البته باید این نکته مهم را هم ذکر نماییم که پیش از همه این تجهیزات، نیاز به یک کامپیوتر هم برای صندوق مورد نظر خواهد بود که با استفاده از آن، دستگاه های جانبی دیگر هم اجرا و راه اندازی خواهند شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف