صندوق فروشگاهی okpos در اصفهان

صندوق فروشگاهی okpos در اصفهان

صندوق فروشگاهی okpos در اصفهان OKPOS یک شرکت پیشرو در ارائه دستگاه POS است که سخت افزار POS ، پشتیبانی فنی در سراسر جهان و خدمات مرکز تماس تلفنی را در بازار جهانی ارائه می دهد. OKPOS در طراحی و ساخت پایانه های POS رتبه 1 را در کره به خود اختصاص داده است.

این ترمینال ها در سراسر جهان در چندین صنعت و برنامه از جمله خرده فروشی ، فروش ، مراقبت های بهداشتی ، مهمان نوازی ، کیوسک و غیره به کار گرفته شده اند. این رشد موفقیت آمیز مبتنی بر درک و تأمین نیازهای مشتری ما است تا بتوانند مشاغل موفقی ایجاد کنند.

هماهنگی با پیشرفت تکنولوژی

در سال 2015 ، OKPOS توسط Nice Group خریداری شد که به تاریخ صنعت زیرساخت های مالی کره تبدیل شده است ، و اکنون با گسترش تجارت POS در حال ایجاد اثر هم افزایی بین تجارت موجود وتجارت جدید است به عنوان بخشی از تلاش های آن ، ما در سال 2016 با تسلط بر توسعه فناوری های پیشرفته دستگاه ها و راه حل های مربوط به تجارت ، حوزه کسب و کار کارت مجوز پایانه (EFT POS Terminal) را توسعه دادیم.

سیاست جهانی RMA OKPOS در سراسر جهان

OKPOS برای کسب و کار شما ارزش قائل است و همیشه سعی در ارائه بهترین خدمات به شما دارد. خدمات OKPOS با هدف به حداکثر رساندن ارزش برای مشتریان از طریق برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت و پشتیبانی محصولات از طریق نقطه فروش (‘POS’) است. ما یک فرایند دقیق تولید ، خدمات مشاوره ای حرفه ای و تولید انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای کم حجم و مخلوط بالا داریم. شما برای پیشرفت در کار خود از پشتیبانی کامل OKPOS برخوردار خواهید بود.

اگر محصول OKPOS شما از یک توزیع کننده مجاز یا فروشنده مجاز خریداری شده باشد ، ضمانت حدودا یکساله  توسط OKPOS ارائه می شود. توزیع کنندگان ممکن است محصولات را به فروشنده هایی که سپس محصولات را به کاربران نهایی می فروشند ، بفروشند. برای کاربران نهایی ، اگر محصول شما از توزیع کنندگان مجاز خریداری شده است ، لطفاً برای خدمات گارانتی مستقیماً با توزیع کنندگان مجاز (محل خرید) تماس بگیرید.

هیچ سرویس ضمانتی ارائه نمی شود مگر اینکه شما محصول معتبر را از   مرکز خدمات معتبر  OKPOS و مرکز خدمات توزیع کنندگان مجاز خریداری کرده باشید.

توزیع کنندگان و فروشندگان به منظور آماده شدن برای اقدامات آینده ، وظیفه دارند برخی از سهام را برای تعمیر کالاهای معیوب نگه دارند.

شرکت پژواک سپاهان نمایندگی فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف