نرم افزار حسابداری پرنس ویژه پوشاک کیف کفش

چرا نرم افزار پرنس ویژه پوشاک و کیف و کفش را برای فروشگاه پوشاک انتخاب کنید؟

نرم افزار حسابداری پرنس ویژه پوشاک و کیف و کفش به شما کمک می کند تا میزان فروش ، تولید و فاکتورهای فروش را ردیابی کنید .

همچنین می تواند برای مدیریت معاملات با تولید کنندگان پوشاک استفاده شود.

همانطور که می دانید ، این روزها صنعت پوشاک یک صنعت در حال رشد است. نرم افزار صورتحساب پوشاک راه حل یک مرحله ای برای تمام فروشگاه های پوشاک ، کیف ، پارچه و کفش است.

زیرا با استفاده از نرم افزار حسابداری پرنس ویژه پوشاک و کیف و کفش در دسته های خاص آنها مانند برندها ، اندازه ها و قیمت کمک می کند.که بهترین نرم افزار حسابداری همرا با بارکدخوان است.

نرم افزار حسابداری پرنس ویژه پوشاک کیف کفش

مزایای نرم افزاری حسابداری پرنس ویژه پوشاک ،کیف و کفش

1-خرید / فروش آسان

با استفاده از این نرم افزار مدیریت کسب و کار شما بسیار ساده است.

2-چاپ بارکد

چاپ بارکد با این نرم افزار به آسانی قابل انجام است

3-برنامه پیامکی به مشتریان ثابت

مشتریان خود را با پیشنهادات و امتیازات با پیام کوتاه از اخرین اطلاعیه های فروشگاه با خبر کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

این نرم افزار را برای یک عمر خریداری کنید و با پشتیبانی رایگاه به روز نمایید تا همیشه اولین باشید.

یک راه حل سریع و آسان برای تمام نگرانی های شما در مورد صورتحساب کفش و لباس است. با کمک این نرم افزار می توانید تجارت خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید. می توانید همزمان بیش از یک فروشگاه پوشاک در شعبات مختلف را مدیریت کنید.

سریع و آسان حسابداری فروشگاه پوشاک خود را مدیریت کنید

فروش آسان و سریع همرا با صندوق فروشگاهی در اصفهان و تجهیزات سخت افزاری و اتصال به دستگاه کارت خوان برای پرداخت از طریق کارت های اعتباری همراه با اسکن بارکد ، صورتحساب فروش را ایجاد کنید و علاوه بر ذخیره آن در سیستم به صورت همزمان با جزئیات با چاپگر حرارتی چاپ کنید.

امکانات پشتیبان گیری خودکار به بازیابی آسان داده های فروشگاه پوشاک کمک می کند. محدودیت دسترسی براساس اجازه برای هر کارمند مانند فروش ، خرید اضافی ، مرجوع کردن خرید و بازگشت پول .جداگانه داده می شود .

گزینه ورود تخفیف در فاکتورهای فروش را نیز ارائه می دهیم ، همچنین محصولات را می توانید با توجه به اندازه ، رنگ ، مواد و طرح آنها با موجودی دسته بندی کنید .

این نرم افزار در هر دو نسخه آفلاین و همچنین آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته در دسترس است ، شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب کنید. بنابراین ابتدا را با دمو رایگان امتحان کنید ، با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان ، تضمین می کنیم که پس از شروع استفاده از آن ، عاشق این نرم افزار خواهید شد .

ویژگی های نرم افزار صورتحساب

-خرید آسان

-چاپ اسناد

-فاکتور تنظیم شده توسط کاربر

-هشدارهای موجودی انبار را تنظیم کنید.

-مدیریت پرداختی به کارکنان فروشگاه

-مدیریت فروشگاه زنجیره ای

-فروش آسان و سریع.

-با اسکن بارکد صورتحساب های فروش را تهیه کنید.

گزینه ورود تخفیف در فاکتور فروش

چرا خرید نرم افزار صورتحساب در بوتیک شما مهم است

اگر می خواهید تجارت خود را گسترش دهید ضروری است که باید تقاضای مشتری را بدانید. می توانید بازخورد مشتری را نیز بگیرید. در نرم افزار حسابداری پرنس ویژه پوشاک یک پایگاه داده بزرگ دارید که ، شما می توانید لیستی از جزئیات مشتری ، اطلاعات تماس ، تاریخچه خرید و موارد دیگر را ذخیره کنید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای فروشگاه شما را برآورده می کند.

Rate this post

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف