نقش حسابداران صندوق فروشگاهی

نقش حسابداران صندوق فروشگاهی

نقش حسابداران صندوق فروشگاهی ( حسابداران صندوق) همه جنبه های حساب  و کتاب نقدی و غیر نقدی صندوق موسساتی که در آنها کار می کنند ،را  نگهداری می کنند. کار آنها شامل ایجاد گزارش های مالی ، کنترل معاملات و پیگیری بازده و سود است.

حسابداران صندوق فروشگاهی در اصفهان نیز که به عنوان رابط کلیدی بین مشتریان (به طور معمول مدیران سرمایه گذاری و سرمایه گذاران صندوق) و کارفرمایان آنها کار می کند ، مدیران مشاغل را قادر می سازد تا در مورد وجوه و دارایی های خود تصمیمات آگاهانه بگیرند.

این نقش شامل چندین وظیفه در رابطه با حساب های صندوق است ، از جمله:

  • تهیه گزارشاتی که عملکرد ، ارزش خالص دارایی و توزیع را نشان می دهد.
  • تطبیق حساب های مختلف با داده های منابع دیگر و اصلاح هرگونه واریانس.
  • برنامه ریزی ممیزی ، گزارش انطباق و صورتهای مالی.
  • شناسایی هرگونه مسئله یا بی نظمی در سوابق حسابداری یا فعالیت های صندوق.
  • تهیه گزارش های دقیق از فعالیت های صندوق و تعیین جریان وجوه نقد.
  • شرایط و تجربه مورد نیاز

حسابداران صندوق نیاز به مدرک مالی ، حسابداری یا یک رشته مرتبط مانند اقتصاد دارند. تجربه کارآموزی نیز برای این نقش مفید است (اما ضروری نیست).

اکسل پیشرفته و درک نرم افزارهای تخصصی دیگر مانند نرم افزار حسابداری پرنس شرکت پژواک سپاهان و… مطلوب است.

 

 

مهارت هایی که حسابداران صندوق باید داشته باشند

آنان باید توانایی بسیار خوبی در تهیه گزارشات و تجزیه و تحلیل داده ها داشته باشند و  درک کامل مدیریت ریسک نیز  ضروری است.

بعلاوه ، این نقش نیازمند سطح بسیار بالایی از خدمات به مشتری (همانطور كه با مشتری روبروست) و صداقت است.

توانایی سازماندهی بسیار زیاد ، کار تحت فشار و انتقال اطلاعات پیچیده نیز مورد نیاز است. غالباً ، چندین حساب باید مدیریت شوند و باید اطلاعات چالش برانگیز در عمق آنها منتقل شود.

 

شخصیت

این نقش برای افرادی مناسب است که ارتباط بسیار خوبی می تواندد برقرار کنند  و علاقه و اشتیاق واقعی به دنیای سرمایه گذاری صندوق دارند.

شما باید بسیار قابل اعتماد و تیم محور باشید – زیرا با همکاران داخلی و همچنین مشتریان خارجی کار خواهید کرد. کارفرمایان معمولاً بدنبال افرادی هستند که پویا و فعال بوده و بتوانند افراد را تحت تاثیر صداقت و رفتار مناسب مشتری مداری قرار دهند.

 

فرصت ها

به طور معمول حسابداران صندوق می توانند توسط سازمانهای بزرگ تجاری در بخشهای مختلف از املاک و مستغلات ، صندوق های فروشگاهی در هایپر مارکت ها گرفته تا خدمات مالی استخدام شوند.

آنها همچنین می توانند توسط موسسات خیریه بزرگتر و اعتماد در بخش بهداشت استخدام شوند – بنابراین یک منطقه نسبتاً گسترده برای استخدام وجود دارد.

انتظار می رود که نیاز به حسابداران طی چند سال آینده افزایش یابد – و حسابداران صندوق می توانند در صورت لزوم یا به دنبال فرصت های شغلی جدید ، به راحتی به اشکال دیگر حسابداری بروند.

 

خلاصه

اگر مهارت و توانایی دارید ، کار به عنوان حسابدار صندوق می تواند یک حرکت شغلی خوب – با طیف وسیعی از گزینه ها و کارفرمایان بالقوه باشد. و اگر شما فردی پویا هستید که از دیدن نتایج ملموس کار خود لذت می برید ، این نقش رضایت شغلی زیادی را ایجاد می کند .

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف