معرفی پوز لمسی

امروزه روش های نوین پرداخت کشف شده اند که خریداران را در پرداخت سریع یاری نموده و نیاز به وجوه نقد را به حداقل رسانده اند. یکی از این روش ها، پرداخت از طریق دستگاه پوز می باشد. این دستگاه، از نام دیگری مثل دستگاه کارتخوان نیز برخوردار می باشد.

لازم است بگوییم یکی از جدیدترین دستگاه های پوز که کارکرد بهتری را هم به خود اختصاص داده است، دستگاه پوز لمسی است که فاقد کیبورد بوده و تمامی عملیات مربوط به آن به صورت کاملاٌ لمسی و سریع صورت می پذیرد.

پوز لمسی سیار

با فواید و مزیت های خوب دستگاه پوز لمسی از تجهیزات صندوق فروشگاهی در تهران شرکت پژواک سپاهان آشنا شوید :
دستگاه پوز که تبدیل به یکی از ضروری ترین لوازم پرداخت فروشگاهی شده است؛ نه تنها امکان پرداخت کارتی را میسر کرده و نیاز به حمل و نقل وجه نقد و در نتیجه امکان جابجایی آنها بین خریداران و فروشندگان را به صفر رسانده است؛ بلکه از مزایا و فواید دیگر هم برخوردار می باشد که در قسمت زیر به این مزایا اشاره خواهیم کرد:
• یادگیری دستگاه پوز لمسی و نرم افزار حسابداری پرنس شرکت پژواک سپاهان برای کاربران، همراه با راحتی و سهولت بیشتری بوده و به طور کلی، آنها هر آنچه که به صورت دیداری و بصری مشاهده کننده را سریع تر فرا خواهند گرفت.
• عملکرد کلی پوز لمسی در مقایسه با سایر دستگاه های پوز، سریع تر بوده و لذا در زمان خرید، صرفه جویی خواهد شد.
• ضمن اینکه باید بگوییم دستگاه پوز لمسی، مطابق با آخرین آپدیت ها و تغییرات پیش رفته و لذا از امکان تغییر پذیری مطلوب برخوردار می باشد.
پوز لمسی سیار
دستگاه پوز لمسی سیار را می توان یکی از کاربردی ترین و بهترین دستگاه های پوز معرفی کرد که نه تنها کاربران را در انجام هر چه سریع تر عملیات و تراکنش های مالی همراه می کند، بلکه به دلیل اینکه سیار است، نیاز به استفاده از دستگاه در یک نقطه ثابت را از بین برده و امکان استفاده از آن را در هر کجا فراهم خواهد ساخت.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف