گیت های فروشگاهی

گیت فروشگاهی با عملکرد خاص خود ، امنیت بالایی را برای انواع فروشگاه ها مهیا می کند. این گیت ها با استفاده از آنتنی که بر روی خود دارند از خروج اجناس از مغازه جلوگیری می کنند و سرقت را به سرعت به اطلاع فروشنگان میرسانند.

گیت فروشگاهی با عملکرد خاص خود ، امنیت بالایی را برای انواع فروشگاه ها مهیا می کند. این گیت ها با استفاده از آنتنی که بر روی خود دارند از خروج اجناس از مغازه جلوگیری می کنند و سرقت را به سرعت به اطلاع فروشنگان میرسانند. در صورت خروج پوشاک و محصولات از مغازه، گیت فروشگاهی به سرعت سوت میکشد و صاحب فروشگاه از این اتفاق مطلع می شود. این گیت ها معمولا از جنس پلاستیک هستند و روی لباس نصب می شوند به گونه ای که هیچ کس به جز مسئول فروشگاه نمیتواند آن ها را از روی پوشاک باز کند چرا که این کار فقط توسط دستگاه خاص خود انجام می گیرد. گیت های دیگری هم که از نوع لیبل هستند به همین گونه اند و باید توسط دستگاه خاص خود خنثی شوند. علاوه بر این استحکام گیت ها به قدری بالاست که سارقان با هیچ گونه ابزاری نمی توانند آن را باز کرده و از کار بیندازند. بدین صورت گیت های فروشگاهی سطح بالایی از امنیت را برای صاحبان فروشگاه ها ایجاد می کنند.

لیست مشخصات تجهیزات گیت های فروشگاهی موجود در انبار شرکت مهندسی پژواک سپاهان در لیست زیر آمده است:

مدلشرح
دزدگیر فروشگاهی اسپینر تکنولوژی RF

 

اگر کاربری فروشگاه شما هایپرمارکت ، پوشاک ، پلاسکو ، کتاب ، کیف و کفش ، لوازم ورزشی و به طور کلی کالایی میفروشید که غیر فلزی می باشد،بایستی از تکنولوژی RF استفاده نمایید.
گیت فروشگاهی اسپینر با تکنولوژی AM
اگر کاربری فروشگاه شما لوازم جانبی موبایل و تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، پوشاک ، سی دی ، کیف و کفش و به طور کلی کالایی که میفروشید ،در آن از فلز یا مشتقات فلزی استفاده شده است ، بایستی از تکنولوژی AM استفاده نمایید.

تگ گلف دزدگیر پوشاک

تگ گلف مخصوص پوشاک CENTURY MADE
تگ عینکمخصوص عینک CENTURY MADE

تگ پنسیل یا مدادی دزدگیر کیف و کفشمخصوص  کیف و کفش CENTURY MADE

جدا کننده تگ

جدا کننده تگ CENTURY MADE

تگ هشدار دهنده

تگ هشدار دهنده  CENTURY MADE

لیبل RF دزد گیر هایپر مارکتلیبل RF آر اف  کخصوص هایپر مارکت ها و کتاب فروشی ها CENTURY MADE

تگ جوهری دزدگیر لباس

تگ جوهری   CENTURY MADE

بند لنیارد دزدگیر لوازم خانگیبند لنیارد مخصوص لوازم خانگی CENTURY MADE

سوزن هشدار دهنده

سوزن هشدار دهنده  CENTURY MADE

تگ بطری دزدگیر سوپر مارکت

تگ بطری جلوگیری از سرقت بطری ها SENTURY MADE
Call Now Button