صندوق فروشگاهی 3 فروشگاه موفق خرده فروشی

صندوق فروشگاهی 3 فروشگاه موفق خرده فروشی

قبل از  معرفی صندوق فروشگاهی 3 فروشگاه موفق خرده فروشی باید گفت صندوق های فروشگاهی برای ثبت مبالغ پرداخت و رسیدگی به حساب و کتاب فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها در طول روز کاری توسط کارکنان استفاده می شوند.

انواع مختلفی از صندوق فروشگاهی اوکی پوز به همراه نرم افزار های حسابداری تخصصی مثل نرم افزار حسابداری پرنس و نرم افزار رستوران زعفران وجود دارد که هر کدام از صندوق های فروشگاهی با توجه به شباهت هایی در عملکرد دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در این مقاله در مورد چند تا از ویژگی های صندوق فروشگاهی خرده فروشی های موفق جهان توضیحاتی را ارائه می دهیم :

 

KFC از چه صندوق فروشگاهی استفاده می کند؟

در ایالات متحده، KFC در مالکیت یام (Yum) است! و در حال حاضر از سیستم MICROS RES POS شرکت اوراکل استفاده می کند.

این سیستم، یک سیستم بسیار هوشمند است که به بهبود تجربه مشتری و سرعت بخشیدن به تراکنش ها در رستوران های زنچیره ای KFC کمک کرده است.
سیستم MICROS RES POS در سال 2010، در سراسر مکان های KFC در ایالات متحده آمریکا راه اندازی شد. این سیستم حداکثر انتقال اطلاعات را با حداقل ورودی امکان پذیر می کند، و به موجب آن سهولت استفاده و تجربه مشتری را افزایش می دهد.
سیستم MICROS RES در رستوران‌های KFC با نصب سخت‌افزاری در پشت صحنه و یک سیستم در معرض دید تدارک شده است به این معنا زمانی که مشتری غذای خود را سفارش می‌دهد، آشپزخانه فوری می‌تواند  دقیقاً آنچه را که باید تهیه شود ببیند.

این کار به کل عملیات سرعت می دهد و مدت زمان بین لحظه ای که مشتری سفارش خود را ثبت می کند و لحظه ای که غذای خود را دریافت می کند کاهش می دهد.
MICROS RES همچنین این قابلیت را دارد که پیش‌بینی‌هایی را از لحظه ی ثبت سفارش تا آشپزخانه‌ها پیش‌بینی کند.

این قابلیت در دوره‌های اوج شلوغی بسیار ارزشمند است، یعنی زمانی که نرم‌افزار می‌تواند به آشپزخانه دستور دهد که قبل از شلوغ شدن، شروع به تهیه اقلام محبوب کند.
این سیستم همچنین داده‌هایی را گردآوری می‌کند که در یک تاسیسات مرکزی جمع‌آوری می‌شوند این کار به کل شرکت اجازه می‌دهد تا موفقیت‌ها و بهبود عملیات را نظارت و بازبینی کند.
این سیستم جدیداً ارتقا یافته است تا شامل سفارشات از موبایل هم شود.

صندوق فروشگاهی KFC برای چه خرده فروشی هایی مناسب است؟

برای کسب و کارهای کوچکتر و در حال رشد.

تمامی رستوران‌ها به صرفه اقتصادی اهمیت می‌دهند، اما برای یک کسب‌وکار کوچک می‌تواند منجر به موفقیت یا شکست شود.

با MICROS RES ، کسب‌وکارها می‌توانند هزینه‌های آینده ی خود را پیش‌بینی کنند و فقط آنچه را که در حال حاضر موردنیاز است خرید کنند.

Subway از چه صندوق فروشگاهی استفاده می کند؟

سیستم OkPOS متعلق به Subway به صورت سفارشی ساخته شده است.
هدف Subway از ایجاد سیستم POS شخصی سازی شده، سادگی استفاده بود. این سیستم به منظور کاهش زمان آموزش به صندوقداران طراحی شده است. مدیران این شرکت همچنین خواستار سیستمی برای جلوگیری از سرقت کارکنان بودند.

در ادامه می توانید لیست کامل درخواست ها و اهداف Subway را مشاهده کنید:

• کاهش مدت زمان مورد نیاز برای آموزش کارکنان جدید
• به حداقل رسیدن خطر سرقت کارکنان
• افزایش سرعت سرویس دهی
• بهبود دقت سفارش
این سیستم به قدری مؤثر و کارآمد بود که کارکنان پی بردند در حین استفاده از آن می توانند با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته باشند. بعلاوه، استفاده از سیستم POS متعلق به Subway آنقدر آسان است که اکثر مدیران فروشگاه دیگر نیازی به ارائه آموزش رسمی به کارکنان جدید ندارند.

در حال حاضر، آنها فقط یک راهنمایی ساده به هر کارمند جدید در شروع اولین شیفت شان ارائه می دهند.

POS متعلق به Subway برای چه کسانی مناسب است؟

کسب وکارهایی که تعداد پرسنلشان زیاد است. معارفه ی کارکنان جدید بخش مهم و در عین حال وقت گیر اداره ی یک رستوران محسوب می شود.

کاهش تلاش و زمان مورد نیاز برای آموزش و رشد کارمندان جدید به کسب و کارها این امکان را می دهد تا انرژی شان را برای رشد عملیات مفیدتر  صرف کنند.

برگر کینگ (Burger King) از چه صندوق فروشگاهی استفاده می کند؟

برگر کینگ نیز برای تامین نیازهای سیستم POS خود به اوراکل تکیه می کند، هرچند در واقع از سیستم MICROS POS اوراکل استفاده می کند.
علت انتخاب این سیستم توسط برگر کینگ این بود که راه‌حلی انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهد که می‌تواند برای برآورده کردن نیازهای دقیق کسب‌وکار در حین رشد و تکامل طراحی شود.
سیستم MICROS از تعداد زیادی زبان و شناسه های کاربری مختلف پشتیبانی می کند و طیف گسترده¬ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد. علاوه بر این، اجازه می دهد تا فعالیت هر صندوقدار ردیابی و تجزیه و تحلیل شود.

سایر مزایای سیستم MICROS عبارتند از:

• صفحه نمایش لمسی کاملاً قابل تنظیم در منوی برگر کینگ
• مدیران رستوران می‌توانند شناسه‌های کاربری تخصیص دهند، هشدارها را تنظیم کنند، و کارهای دیگر را از هر مکانی که می¬توانند داخل رستوران بروند، انجام دهند
• Mymicros.net به مدیران این امکان را می¬دهد که از هر کجا و در هر زمان به اطلاعات دسترسی داشته باشند، چرا که این اطلاعات به طور ایمن و به صورت آنلاین ذخیره می¬شود.

POS برگر کینگ برای چه کسانی مناسب است؟

کسب وکارهایی که نیازهای خاص دارند. MICROS به کسب و کارها این امکان را می دهد که راه حل را متناسب با اهداف خاص خودشان تنظیم کنند.

فروش صندوق فروشگاهی در تهران و صندوق فروشگاهی در اصفهان و سایر شهرها در پژواک سپاهان فقط با یک تماس

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف