فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان

فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان

شرکت پژواک سپاهان فروش انواع صندوق فروشگاهی در اصفهان 

با ورود  تکنولوژی نحوه محاسبه خرید و فروش ها در فروشگاه ها دیگر از حالت دستی و محاسبه با چرتکه و ماشین های های قدیم خارج شده است و ما شاهد صندوق های فروشگاهی دربسیاری از فروشگاه ها و هایپر مارکت ها و…هستیم

این صندوق های فروشگاهی گاها به صورت کیس و مانیتور و گاها به صورت مانیتور های لمسی (All in one) هستند اما از انجا که فروشگاه ها نیازمند فیش پرینتر ، بارکد خوان ، کشو پول هستند و همچنین با ورود کامپیوترها و نرم افزر ها به زندگی و کسب و کار ما صندوق های فروشگاهی نیازمند تمام این تجهیزات با توجه به نیاز کاربر وهمچنین نرم افزار های حسابداری هستند.

پس به طور خلاصه صندوق فروشگاهی یا هدف از فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان یا POS رایانه‌ی کوچکی است که نرم افزار حسابداری فروشگاهی روی آن نصب شده است و تمامی اطلاعات خرید و فروش روزانه معاملات می توان در ان ثبت کرد .

یک کشو پیوست شده برای ذخیره پول نقد است که موجودی کالا و محاسبه سود و زیان را بر عهده دارد و همراه ان تجهیزات دیگری از جمله فیش پریننتر ، بارکد خوان ، کشوی پول قرار می‌گیرد که فرآیند ثبت اطلاعات در نرم افزار فروشگاهی را به صورت خودکار انجام می‌دهند.

 

تاریخچه صندوق فروشگاهی

برای فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان می توانید با پژواک سپاهان در ارتباط باشید :

اولین صندوق فروشگاهی توسط جیمز ریتی اختراع شد جیمز صاحب سالنی در دایتون اوهایو بود و می خواست  به دزدی کارمندانش  پایان دهد پس از ان به کمک برادرش اختراعش را ثبت کرد و ان را صندوق منحرف نشدنی ریتی نامیدند و ان اختراع مانع از دزدی صندوق دار و از بین بردن سرقت  و اختلاس کارمندان شد .

اولین صندوق های  فروشگاهی کاملا مکنیکی و بدون رسید بودند و کارمندان موظف بودند هر تراکنش یا معامله ای در دستگاه را اعلام کنند وقتی که کلید کل فشار داده می شد کشو باز می شد و یک زنگ می خورد و این زنگ به مدیر اطلاع می داد که فروشی در حال وقوع است

با روی کار آمدن صندوق‌های مکانیزه فروش جدیدتر و همه‌گیر شدن استفاده از این صندوق‌ها، دیگر به استفاده از فاکتورهای دست‌نویس قدیمی و حساب و کتاب‌های طولانی و زمان‌بر مخصوصاً برای فروشگاه‌های بزرگ نیازی نبود.

با خرید و نصب صندوق مکانیزه که نرم افزار حسابداری دارد یا هر کامپیوتر مجهز به نرم افزار حسابداری، این فاکتورهای فروش به صورت الکترونیکی در صندوق مکانیزه فروش صادر می‌شوند

 

هدف از به کارگیری صندوق فروشگاهی

  • اگاهی صاحبین کسب و کارها از میزان درآمدها و هزینه‌های فروشگاه خود
  • ثبت روزانه ماهانه و سالانه و بررسی وضعیت و تصمیم گیری بهتر
  • فروش محصولات و خدمات به مشتریان با روند سریع تر و با نظم بهتر

 

 مزایای صندوق فروشگاهی

  • هدف از به‌کارگیری سامانه فروش، مدیریت خرید، فروش، هزینه، موجودی کالا
  •  ارائه انواع گزارش‌ها برای تصمیم‌گیری بهتر یا تهیه آمار مشخص
  • تسریع و بهبود روند فروش و در نهایت صدور الکترونیکی فاکتور فروش

 

رابطه‌ی مشتری و تجربه در برنامه صندوق فروشگاهی

با شناخت از مشتری و و علایق ان می توان تصمیم بهتری در انتخاب صندوق فروشگاهی  و فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان گرفت . ذخیره‌ی اطلاعات مشتریان و سابقه‌ی خرید آن‌ها به شما کمک می‌کند با توجه به تجربه‌‌ی برخورد با مشتری از ان بعدها به‌عنوان یک امتیاز مثبت در رابطه‌ی خود با وی به کار گیرید

فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان

 

اکثر مشاغل بسیاری از معاملات را به صورت  روزانه انجام می دهند ،حتی  گاهی اوقات هزاران مورد. برای اداره این نوع حجم از خرده فروشی، مشاغل مثل فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک باید ابزارهایی – هم سخت افزاری و هم نرم افزاری بهره ببرند تا کارها بدون مشکل انجام شود.

 

صندوق فرو شگاهی در اصفهان قلب یک تجارت خرده فروشی است؟

 سیستم نقطه خرید pos، صندوق فروش یا نقطه فروش  گرچه ممکن است بسیاری از این اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده کنند ، اما اینها یکی نیستند. در حقیقت ، تفاوت های اساسی بسیاری وجود دارد که می تواند در مسیر شما برای تجارت خرده فروشی تأثیر بگذارد.

بیایید بررسی کنیم که صندوق پول سنتی چیست ، چه سیستم POS دارد و چه تفاوتی دارند  به علاوه اینکه چگونه می توانید انتخاب کنید کدام گزینه بیشتر مناسب تجارت شما است.

 

صندوق پول فروشگاهی چیست؟

تعریف رسمی از اصطلاح “ثبت نام نقدی” است “یک ماشین کسب و کار که معمولا دارای یک کشو پول، نشان می دهد میزان فروش هر یک، و ثبت مقدار پول دریافتی چه قدر بوده  است.

یک صندوق، ثبت معاملاتی  که در فروشگاه شما رخ می دهد ثبت می کند و سابقه ورود و خروج پول را ایجاد می کند. همچنین می تواند مالیات را محاسبه و اضافه کند ، رسید تولید کند و پیگیری اساسی فروش را ارائه دهد.

بسیاری از فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ پوشاک از  پول نقد نیز  استفاده می کنند.

صندوق های نقدی از روزهای  اولیه تاکنون مسیری طولانی را طی کرده اند. اکنون صندوق های الکترونیکی داریم که معمولاً در رستوران ها مشاهده می کنید.

در حالی که یک صندوق اصلی برای انجام معاملات نقدی راه اندازی شده است ، معاملات جدید دارای گزینه های قوی تری هستند.

به طور کلی ، صندوق های فروشگاهی فقط چند میلیون تومان است ، اما اگر عملکردهای دیگری مانند کارت خوان های اعتباری ، اسکنر بارکد خوان می خواهید ، باید  برای  سخت افزارهای دیگر نیز هزینه کنید.

فروش صندوق فروشگاهی در اصفهان ممکن است از چند مولفه تشکیل شده باشد:

مانیتور صفحه لمسی

اسکنر کارت

تراشه خوان

اسکنر بارکد

کامپیوتر

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button