نرم افزار حسابداری فروشندگان فرش

با کمک نرم افزار حسابداری فروشندگان فرش  رشد تجارت خود را تقویت کنید

دیگر حسابداری برای صاحبان مشاغل پیچیده نیست ،بلکه  کاملاً آسان است

نرم افزار حسابداری فروشندگان فرش نرم افزار حسابداری پرنس  باعث صرفه جویی در هزینه و وقت شما می شود

نرم افزار حسابداری فروشندگان فرش

یک سیستم حسابداری فوق العاده برای تجارت شما

با خرید و اشتراک از شرکت پژواک سپاهان در بسیاری از هزینه ها  ، در وقت و تلاش خود برای همگام سازی داده ها بین چندین نرم افزار صرفه جویی کنید. حسابداری فروشندگان فرش پژواک سپاهان پکیج کاملی است از  تمام آنچه شما نیاز دارید است.

و از هرجایی  می توانید به حساب و کتاب فروشگاه دسترسی پیدا کنید

دسترسی از هرجایی یعنی چه ؟

 

چون نرم افزار حسابداری به صورت آنلاین است یک راه حل ابری است که به شما امکان می دهد از هر کجا اطلاعات کاملی از حساب و کتاب خود داشته باشید.

نرم افزار حسابداری acclux روی هر سخت افزاری  کار می کند

با استفاده از هر یک از سخت افزار خود  ، هر کجا که با لپ تاپ ، تبلت یا تلفن همراه خود

 

مشاغل خود را برنامه ریزی کنید

برنامه ها و مشاغل و منابع خود را به روشی راحت از طریق تقویم و جدول زمان بندی که در دسترستان است ، برنامه ریزی کنید. همه کارهای تیم را براساس ماه ، هفته یا روز مشاهده کنید تا هیچ کار یا قرار و چکی  را از دست ندهید.

برآورد سریع و ابزار فاکتور

به سرعت برآورد متناسب با ظاهر و احساس کسب و کار خود را ایجاد کنید ، آن را از نرم افزار  حسابداری برای مشتری خود ارسال کنید و با یک کلیک قادر خواهید بود هر تخمین را به فاکتور تبدیل کنید.نرم افزار حسابداری فروشندگان فرش

اگر در حال فاکتور گرفتن از یک کار از پیش تعیین شده هستید یا خیر ، می توانید فاکتور خود را در دسک تاپ یا صفحه موبایلتان ذخیره کنید تا وقتی نوبت پرداخت است ، به شما یادآوری شود

 

روش های پرداخت مختلف

مشتری شما می تواند از طریق کارت اعتباری یا نقدی یا بصورت آنلاین یا با گوشی موبایل  به شما پول پرداخت کند.

 

هزینه های خود را ثبت کنید

هزینه های خود را ثبت کنید و آنها را به روشی راحت دسته بندی کنید ، شما همیشه می دانید که در این ماه یا در هر دوره انتخابی چه مقدار هزینه کرده اید.

به شما کمک می کند تا بر چالش های روزمره کسب و کار غلبه کنید و به شما امکان می دهد بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

با کمک تایمر ، شما و تکنسین های خود قادر به ثبت زمان در هر کار خواهید بود. پس از پایان کار ، قادر خواهید بود به مشتری خود فاکتور ارائه کنید ، هرگز هیچ دقیقه ای را از دست نخواهید داد .د.

در زمان مالیات آماده  می شوید و از بازده مالیاتی خود را از پرداخت به موقع افزایش می دهید زیرا  شما تمام اسناد مورد نیاز خود را در ارائه مالیات خود را به صورت سیستمی خواهید داشت.

 

مخاطب

تمام سوابق مشتریان و فروشندگان را در یک مکان مدیریت کنید ، مستقیماً از طریق نرم افزار حسابداری با ارسال فاکتورها ، سفارشات خرید و اعلان ها با آنها ارتباط برقرار کنید.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Button

جهت درخواست مشاوره و دریافت بن تخفیف

نام و شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

تخفیف